מאת מאט ווייק

יתכן ששמעת על דיאטות לירידה במשקל שמאפשרות לך רק לאכול מספר מסוים של קלוריות ביום. הם עשויים לומר שאתה יכול לאכול רק 1,200 קלוריות ביום או רק לאכול [מלא את הריק עם מספר כאן] קלוריות ביום. דיאטות אלה פופולריות מכיוון שהן מספקות תוצאות. עם זאת, זה יכול להיות קשה לדבוק בדברים הדורשים מכם לספור קלוריות כל הזמן. זה המקום בו נכנס הרעיון של “רכיבה על אופניים קלוריות”. אבל מה בדיוק רכיבה על אופניים קלוריות?

ישנן דרכים שונות לתכנן את התזונה שלך ברכישה לקידום ירידה במשקל ואובדן שומן. יש אנשים שעוברים על כל דיאטה שהם מוצאים באינטרנט או בתזונה החדשה של Deat-up Fad, שחבריהם משתמשים, נואשים למצוא אחת שתעבוד עבורם. עם זאת, יש משהו הרבה יותר פשוט כאשר הוא נוגע לירידה במשקל, וזה רכיבה על אופניים ג’רזי סאו פאולו קלוריות. זוהי דרך יעילה להערים על גופך לחשוב שהוא עובר “דיאטות” שונות בכל שבוע, ובכך עשוי להוביל אותך לרדת במשקל הרבה יותר.

מהי רכיבה על אופניים קלוריות?
רכיבה על אופניים קלוריות היא דרך אכילה שיכולה לעזור לשמור על חילוף החומרים שלך והמשקל שלך למטה. אמנם ישנם סוגים רבים של דיאטות לרכיבה על אופניים קלוריות המסתובבות באינטרנט, אך לכולם יש דבר אחד משותף – הם מתחלפים בין ימי קלוריות גבוהים יותר ונמוכים. הרעיון שמאחורי דיאטה מסוג זה הוא לשמור על חילוף החומרים שלך “מנחש” כך שהוא לא יתרגל לאכול פחות קלוריות ממה שאתה צריך.

ההבדל בין אופניים קלוריות לצום לסירוגין
אנשים רבים חושבים שרכיבה על אופניים קלוריות היא רק שם נוסף לצום לסירוגין, אך השניים למעשה שונים לגמרי. בעוד ששניהם כרוכים באכילת פחות קלוריות מכפי שממליצות דיאטות רבות, צום לסירוגין מחייב רק אתכם במהירות יום אחד בשבוע (תוך שימוש בסוג מסוים של פרוטוקול צום לסירוגין מכיוון שישנם סוגים שונים). לעומת ג’רזי גביע העולם בכדורגל זאת, רכיבה על אופניים קלוריות דורשת אכילה של פחות קלוריות בימים מסוימים בשבוע והרבה יותר על אחרים.

ישנן כמה דרכים שונות לעשות זאת. ובכל זאת, הרעיון הבסיסי הוא שבימים בעלי קלוריות גבוהות, תוכלו לאכול בכל מקום בין 300 ל 500 קלוריות מעל רמת התחזוקה היומית שלכם (וזה יהיה שונה לכולם). בימים נמוכים בקלוריות, תצרכו בכל מקום בין 300 ל 500 קלוריות מתחת לרמת התחזוקה היומית שלכם.

היתרונות של רכיבה על אופניים קלוריות
היתרונות של רכיבה על אופניים קלוריות זהים כמו שתקבלו מכל תוכנית לירידה במשקל, אך התוצאות יכולות להיות אפילו טובות יותר. אתה לא צריך להוריד ברציפות את הקלוריות שלך כדי לראות תוצאות, ואתה לא צריך לאכול אוכל חסר טעם רק כדי לשמור על הקלוריות שלך תחת התחזוקה שלך כל יום. כל עוד אתה רכב על אופניים את הקלוריות שלך, יש לך שלטון (מעט) שלטון בחינם לאכול את מה שאתה רוצה, כשאתה רוצה את זה.

עם זאת, ברור שאתה לא רוצה לצאת לגידול מוחלט בימים שהקלוריות שלך גבוהות יותר מהתחזוקה שלך, או שאתה מסתכן בפועל לרכוש משקל כשאתה מנסה לאבד אותו.

אז למה אתה צריך לנסות לרכיבה על אופניים קלוריות?

• זוהי דרך קלה לנצל את היתרונות של דיאטה דלת פחמימות וגם דלת שומן.

• זה טוב לנצל את היתרונות של צום לסירוגין תוך שהוא עדיין מסוגל לאכול ארוחות רגילות.

• אתה יכול להתאים למזונות צפופים הרבה יותר מזינים לתזונה שלך מבלי לאכול הרבה יותר קלוריות.

• אתה יכול לוודא שאתה מקבל מספיק חלבון בכל ארוחה, גם אם אינך סופר גרם או אונקיות.

• זוהי דרך קלה “לאכול נקי” מבלי שתצטרך לעקוב אחר מאקרו ג’רזי נבחרת ברזיל בכדורגל או קלוריות.

• אתה יכול בקלות לוודא שגופך תמיד נמצא בתהליך של שריפת שומן במקום לאחסן אותו, גם כשאתה אוכל הרבה קלוריות, וגם אם הרבה מהבחירות שלך במזון אינן בדיוק מה שתחשיב ב”הייתי ” דיאטה בוערת שומן “(חשבו בקווי ירקות ודגים ירוקים).

האם עליכם לשקול באמת את תוכנית הדיאטה הזו?
החיוני לטכניקות הרזיה רבות הוא להגביל קלוריות, אך יש לזה חיסרון גדול. אם אתה אוכל רק כמות מסוימת של אוכל כל יום, תצטרך לאכול פחות אוכל בימים מסוימים מאשר באחרים, ויש לזה שתי השלכות:

1. ראשית, אתה תהיה רעב ברציפות בימים מסוימים, ולמעשה, בדרך כלל תצטרך להילחם בנתיבי רעב. זו לא ציפייה אטרקטיבית עבור אנשים רבים. אף אחד לא רוצה להתעורר בידיעה שהקלוריות שלהם יהיו נמוכות מאוד, והם הולכים להשיג “Hangry” באמצע היום.

2. שנית, אם אתה מצליח לרדת במשקל בשיטה זו כשאתה מפסיק לדיאטה, המשקל בדרך כלל חוזר עוד יותר מהר מכפי שהוא ירד מלכתחילה – כך התזונה הרבה יותר קיצונית, כך הרבה יותר קיצוני.

לעומת זאת, אם אתה משתנה לעתים קרובות את צריכת הקלוריות שלך מיום ליום או שבוע לשבוע, אז גופך לעולם לא מתרגל לירידה בצריכת הקלוריות.

כתוצאה מכך, אתה צריך פחות כוח רצון מכיוון שגופך לא מנסה להילחם בנטייה הטבעית שלואווארד שמירה על הומאוסטזיס. זה מרמז שאם אתה מותש מהדיאטה ומחליט להפסיק, גופך נוטה הרבה פחות להחזיר את כל המשקל שאיבד – או גרוע מכך, לרכוש עוד יותר.

אז, אתה צריך לנסות רכיבה על אופניים קלוריות? זה לא יזיק. אם ניסית דיאטות רבות בעבר עם מעט מאוד הצלחה, זה עשוי להיות משהו שאתה יכול לדבוק בו לעומת רבים מהדיאטות האחרות שאי אפשר לקיים את אורח החיים שלך.