מאת מאט ווייק

האם אתה חובב גלידה? אוקיי, זו הייתה שאלה מטומטמת – מי לא? אמנם אתה בטח יכול להוריד קרטון של בן אנד ג’רי ואז להרגיש מובס על כך שאתה מאפשר לעצמך לצרוך 800+ קלוריות בישיבה אחת, ישנן אפשרויות בריאות אחרות יותר בחוץ. אחד מהם הוא Halo Top, אחר הוא ארקטי אפס, וזה שאני באמת רוצה להתמקד בו במאמר הקצר הזה הוא BATHIGHT.

BEAGHTE היא “גלידה קלה” המכילה בכל מקום בין 90 קלוריות ל -110 קלוריות למנה. הפחמימות נטו מרחפות בין 6-8 גרם לכל הטעמים שלהם פוגעים ב -30 גרם של חלבון סימן. לא רע, נכון? מה שעוד טוב יותר הוא שהם ממוסמרים את הטעם שלהם וכרגע יש להם שישה טעמים זמינים והם מוכנים למשלוח ומציעים לצרכנים לחלוטין בחינם לנו משלוח קפוא על חבילות מגוון, כך שתוכלו למלא את המקפיא שלכם בגלידת BADIGHT.

הטעמים הנוכחיים בתיק הגלידה שלהם כוללים צ’יפס שוקולד, צ’יפס שוקולד מנטה, שוקולד, עוגת יום הולדת, עוגת תות וניל. אבל זה מה שאני הולך לדבר עליו הבא שצריך לרגש אותך לגבי המותג BATEGHT.

חטיפי חלבון בטעם גלידת BADIGHT?
זה לא צריך להפתיע שמצאתי סרגל חלבונים חדש לדבר עליו. אם עקבת אחר עבודתי במשך פרק זמן כלשהו, היית יודע שאני פראייר לסורגי חלבון ומנסה כמה שיותר. אני אוהב את היתרון בהם ואם אפשר, אני מעדיף לאכול את הקלוריות שלי ולא לשתות אותם באמצעות שייק חלבון (למרות שאני גם שותה באופן קבוע חלבון שייק דרך RTDs או ערבוב אבקת מים כי … ובכן, אני עצלן ).

אבל נניח שאתה רוצה גלידה אבל לא רוצה את כל הקלוריות או רוצה משהו שאתה יכול להשיג איתו? אתה תקוע, נכון? ובכן, אולי לא. Belight הודיעה שהם יוצאים עם בר חלבון. מוט החלבון הזה עומד להתבסס על טעמי הגלידה האטומים שלהם. אבל רגע, יש יותר! (זה נשמע כמו שתיים בבוקר בטלוויזיה). הם לוקחים את כל טעמי הגלידה שלהם והופכים אותם לסורגים. שישה טעמי בר חלבון להתחיל ויש מעט פיתול גם לסורגי החלבון.

אתה יודע שאני תמיד אומר למותגים לחשוב מחוץ לקופסה כשזה נוגע לחדשנות. אני שיא שבור כי אני רוצה ג’רזי מונקו לראות גבולות נדחפים ומוצרים חדשים יוצאים שאיש מעולם לא ראה. ובכן, מוט החלבון של BATYGHT משקיע את הפה.

מישהו אמר, קון וופל?
מעולם לא ראיתי את זה נעשה, אבל זה לא אומר שזה לא היה … אבל BEAGHTESS יוצרת מוט חלבון שיש לו את השכבה הבסיסית (התחתונה) כקונוס וופל. תגיד whaaaaaat?! ממה שראיתי ושמעתי, ישנן שכבות מרובות על מוט החלבון הזה. אם אתה משתמש בטעם השוקולד צ’יפס כדוגמה, השכבה החיצונית תהיה ציפוי שוקולד, השכבה הבאה למטה מלמעלה תהיה מרכז חלבון שמנת עם חתיכות שוקולד צ’יפס (חשבו לאורך קווי הגלידה), ו- ואז התחתית תהיה קונוס הוופל.

אני לא יודע מה איתך, אבל זה נשמע טעים. זה יכול להיות “בר החלבונים” הקרוב ביותר שהתלהבתי ממנו מכיוון שההשקה של הבר הפריך של חלבון BSN בטעם צ’יפס שוקולד שוקולד מנטה מנטה – זה היה שיתוף הפעולה שלהם עם קרם אבן קרה. אבל בהיותו שלבר הזה יש בסיס חרוט וופל מפריד אותו מהחבילה שלדעתי היה מובחן ביותר וגורם מבדיל.

החיסרון היחיד לכל זה הוא, האם הם יקבלו שטח מדף? כידוע, שוק הבר החלבונים הוא תחרותי להפליא, ובמקומות רבים, אם אתה רוצה שטח מדף, אתה תצטרך להפיל מישהו ולקבל את המוצר שלהם כדי שתוכל להיות מחורר. זה פשוט יותר שנאמר מאשר נעשה. Belight אינה ידועה בחנויות תוספים ובשלב זה, אני אפילו לא בטוחה אם Belight רוצה להכניס אותו לקמעונאות או פשוט להפוך אותו לבר חלבון ישיר לצרכן.

כאשר זה נוגע לפרופיל הבר, Belight לא העמיד דבר באתר שלהם עדיין (לפחות לא נכון לכתיבת מאמר זה). עם זאת, אמרתי כי כל בר יהיה סביב 280 קלוריות, 3 גרם סוכר ו 22 גרם חלבון. כמה פחמימות ושומן רבות? כרגע אני לא בטוח. עם זאת, אנשים רבים לא צורכים המון חטיפי חלבון, לפחות לא כל יום ויום. לכן, אם רצית להשתמש במוט החלבון האטום כפינוק או כחטיף מדי פעם, כל מה שמאקרו בסופו של דבר יהיה בסדר.

מבחינת נקודת מחיר, גם המידע הזה אינו ידוע. בהיותו שהפרופיל דומה למה שאנחנו רגילים לראות על המדף, אני צופה שזה יהיה איפשהו בסביבות 3.00 $. כדי להכניס את זה לפרספקטיבה עם הגלידה האומרת שלהם, זה יושב על 6.99 דולר לכל חצי ליטר – וזה אפילו לא כולל משלוח. אם אתה רוכש את הגלידה בנפח, אתה מקבל הנחה שיכולה להוריד את המחיר ל -5.99 $ בתוספת משלוח.

האם זה יימכר?
כדי לסגור את המאמר הזה, אני רוצה להעלות את השאלהבין אם אני מרגיש שבר החלבון BATYGHT ימכר. אני חושב ג’רזי קשיווה רייסול שבגלל זה היה ייחודי, זה יימכר. עם זאת, זה תלוי איך הם משיקים את המוצר ומה יהיה הקמפיין השיווקי מאחוריו.

אם בר החלבון BEAGHTER הוא ישיר לצרכן, תצטרך לפרסם ממנו את לעזאזל במדיה החברתית ולהוציא סכום לא מבוטל על מודעות כדי להשיג את זה מול גלגלי העין של האנשים. אם הם לוקחים את זה לקמעונאות, זו עשויה להיות אפשרות טובה יותר אם הם יכולים להשיג שטח מדף. אני מרגיש שאפשר לאנשים לראות ג’רזי נבחרת תוניסיה בכדורגל ולגעת בבר יהיה רעיון טוב. בנוסף, אם המוכר אוהב את הבר, הם יכולים לעזור לדחוף אנשים לרכוש משפט.

אני יודע בשבילי, באופן אישי, אני רוצה לשים את היד על הברים האלה ברגע שהם משיקים ויבצעו עליהם ביקורת מלאה. מה המחשבות שלך על הבר? אתה חושב שהם ייחודיים? האם אתה אוהב את הכללת חרוט הוופל? תנסה אותם? יידע אותנו בתגובות.