שלום! מה שלומך בדיוק? מה קורה בעולם שלך? רץ? מירוץ? תחרות אכילה? בישול? יָשֵׁן? כל מה שרשום לעיל??

אני לא מבין למה אני כל כך אנרגטי עכשיו – זה מוקדם מאוד בבוקר, אולם אני לא יכול לחזור לישון אז אני הולך לשוחח איתך כמו גם ואז ג’רזי פריז סן-ז’רמן להתחיל את היום שלי. מה צריך לשוחח עליו … אני מצביע לרוץ כמו גם לאכול.
הסרטונים החדשים ביותר שלי

קיבלתי מבחן COVID-19
קבלת מבחן ג’רזי באייר לברקוזן נגיף Coronavirus – בדיוק איך זה עובד, איך זה מרגיש, החוויה שלי וגם יותר. קיבלתי את הבדיקה המקובלת כמו גם בן קיבל את הבדיקה המהירה של Covid-19.

עוד סירטונים

0 שניות של 5 דקות, 16 שניות

הבא בתור
ספר זיכרונות של ג’סיקה סימפסון – סקירת ספרים פתוחים
06:05

לחיות
00:00
08:21
05:16

איך ‘ריצה של התמודדות כמו גם אכילה בדיוק באותו זמן? אני מציע את זה רק מאז אתמול רצתי לאורך שביל האופניים כמו שאני בדרך כלל עושה כשנתקלתי במשהו אקראי על המדרכה …

לַחֲכוֹת. האם זה כיכר לחם?

כן, אכן כן. שהיה אידיאלי מכיוון שהייתי צריך כמה פחמימות באותה נקודה בריצה שלי. פשוט חשבתי על זה תחנת עזרה להפתעה!

ואז התמודדתי עם העסק שלי, הקשבתי לפודקאסט כשלא בשום מקום משהו קפץ החוצה וגם תפס אותי. לרגע האמנתי שאני דג שנתפס על וו! ניסיתי לעמוד עם זאת הייתי תקוע כמו גם ראיתי את חיי הדגים שלי מהבהבים לנגד עיניי.

אבל הבנתי במהירות שפשוט רצתי גם קרוב ליד עמוד עץ בשביל כשהפכתי פינה כמו שהיא תפסתי את חולצת הטריקו שלי-קרעתי אותה כשעברתי. #לְהִכָּשֵׁל

עיין בסרטון האינסטגרם שלי לקבלת התגובה המיידית שלי.

הייתי מוטרד מהחולצה אז עשיתי את הדבר לכאורה …

קניתי חדש כמו גם ואז הלך לקוסטקו לדגימות.

עכשיו אני צריך לשתף כמה חדשות מצערות …

אתה מבין בדיוק איך אני תמיד קובע שיש לי חבר אחד?

ובכן, זה בעיקר מכיוון שיש לי ברצינות רק חבר אחד.

חשבתי על SR חבר אחד שלי בשנים האחרונות, אולם היא התרחקה (ואני אמשיך להאשים אותה לצמיתות).

אבל יש לי כמה אנשים אחרים שאני אוהב גם הם גם החברים שלי מבחינה טכנית – אחד מאותם אנשים הוא בובי (מהנעליים שלה). הבנתי את בובי ככל הנראה בערך 6 שנים. הסתפקנו בבלוגים כמו שהיא גרה ב- SOCAL אז הלכנו לאירועים יחד כמו גם רצנו יחד כמו גם טקסט כמו שחברים עושים. היא אדם פנטסטי באמת עם לב פנטסטי.

(ארוחת סמינר בבלוג אוכל בסן פרנסיסקו)

(מגזין כושר סיפק כמו גם ציוץ)

(Bodypop מציג מסיבה)

אז אני מאוד מצער שהיא עוברת לאריזונה. אני די משתנה בחיים פרט לדבר הזה בו אני לא יכול להתמודד עם שלום. אני לא יכול. עם זאת במקום להימנע מהנסיבות הלכתי לחגיגה שהיא זורקה כמיילוי /יום הולדתו השלישי של בתה.

הם מקוונים מעט בפנים הארץ, כך שלא נסתובב כמו שהייתי רוצה, אולם אנו תמיד מתעדכנים באירועי דיסני או בלוס אנג’לס.

למרבה המזל, אחיינית שלי גרה באזור אז בחרתי בה כמו גם לחגיגה. היא קצת מכנסיים חצופה, אבל גם סירבה להחזיק את ידי כשנכנסנו לפיאסטה ולא משנה כמה בדיוק התחננתי.

אם היא לא רוצה לעשות משהו היא פשוט עומדת בשקט כפסל עד שתשאיר אותה לבד.

חום! אני הולך לנסות את זה …

(השמלה היא מ- Fabletics)

היא צנחה אחרי דקה כמו גם כיף רב במגשר.

אם כבר מדברים על … אני באמת רוצה להשיג מגשר בלי שום סיבה יום אחד וגם פשוט לקפוץ עד שאני מותש ואז לשתות קצת אגרוף פירות כמו גם לקפוץ יותר. כמו גם אולי להשיג שני מגשרים – אחד למבוגרים בלבד כדי שלא נצטרך לדאוג לקפיצה בזהירות !! האם זה לא רעיון נהדר?!

נ.ב. -לא קיבלתי תמונה נהדרת של החלק העליון של השמלה הזו, עם זאת יש לה מחשוף מהנה מהכתף. זה מ- Fabletics. הם מציעים בעיקר ציוד אימון מקסים עם זאת יש שמלות נינוחות ג’רזי נבחרת גאנה בכדורגל כמו גם ז’קטים.

כרגע ל- Fabletics מכירה פנטסטית – 15.00 $ לתלבושת הראשונה שלך! הם מציעים את החותלות המועדפות עלי כמו גם קפריס (זה אותו סגנון בדיוק שזמין באורכים שונים). יש לי 4 זוגות מהם עכשיו כמו גם כל מה שאני לובש לכל החיים, יוגה, קניות, מרגיעים, טיולים … (אני אוהב את הסלט כמו גם את החותלות של ווין כמו גם את קפריס.)

שאלה: האם קרעת פעם את חולצת הטריקו שלך או נתקלת במשהו בריצה?

האם אתה רוצה למצוא למסיבת המגשר למבוגרים שלי?

שלח לי את חוברת העבודה

להציל

שיתוף הוא אכפתיות!

לַחֲלוֹקצִיוּץ

פִּין

לַחֲלוֹק

דוֹאַר

לַחֲלוֹק