טיפול כירופרקטי משפר את הסוכרת מסוג I (מקרה מקרה)
מאת ד”ר דייוויד ג’וקרס

(NaturalNews) למעלה משלושה מיליון אנשים בארצות הברית אובחנו כחולים בסוכרת מסוג I. מצב זה נחשב על מצב אוטומטי-חיסוני בו מערכת החיסון הורסת את האינסולין ויוצרת תאי בטא של הלבלב. מחקר חדש למחקר במצב הראה בדיוק כיצד התאמות כירופרקטיות שיפרו משמעותית את יכולתו של ילד בן 4 לטפל בהפרעה זו.

מחקר גדול בבריטניה חשף כי סוכרת מסוג 1 שיפרה פי 5 בקרב ילדים בני פחות מ -5 שנים בין שנות 1985 כמו גם 2004. באותן שנים בדיוק היה הכפלה אצל ילדים מתחת לגיל 15 שנים מאובחנים כחולי סוכרת מסוג I. מחקרים במדינות אירופה אחרות כמו גם בארה”ב הראו תוצאות דומות.

גורמי סכנה סביבתיים

מרכיבי הסכנה האופייניים הרבים כוללים חשיפה לרעלים סביבתיים כמו גם גורמי לחץ אחרים. רישום הרעלים כולל חומרי הדברה, קוטלי עשבים, כמו גם סוכני ניקוי ביתיים. בנוסף, אלרגנים למזון כמו חלב פרה מפוסטור, גלוטן כמו גם סויה מעובדת, בוטנים וביצים מאמינים כי הם מפעילים אפשריים. נראה כי רמות ויטמין D3 נמוכות כמו גם תינוקות כמו גם פחות משישה חודשי הנקה הם ג’רזי נבחרת ספרד בכדורגל גם יסודות סכנה עיקריים במיוחד. טראומת לידה המשפיעה על עמוד השדרה הצווארי העליון הועלה על ידי חלק ממומחים.

מחקר שנערך לאחרונה על מצב המצב שפורסם במהדורת נובמבר 2011 של כתב העת לרדיאטריות, אמהות, ובריאות בית ובריאות, מגיש מצב של ילד בן 4, שהיה לו תוצאות פנטסטיות המייצבות את סוכר הדם שלה בטיפול כירופרקטי.

אמו של הילד הסבירה אותה כתינוקת בריאה במיוחד, שלא חוסנה כלשהי כמו גם הונקה במשך 12 חודשים מלאים. היא אובחנה רשמית כחולה בסוכרת מסוג I בגיל שנתיים. משק הבית אכל תוכנית תזונה בריאה ומלאת מזון, כמו גם נמנעו ממזון מעובד כמו גם רעלים סביבתיים ג’רזי ראסינג קלוב אחרים.

הבנת התפקוד של נוירואנדו -אמונולוגיה

המערכת העצבים, האנדוקרינית כמו גם החיסון קשורים לחיבור קשה, כמו גם עובדים יחד כדי לייצר תגובות אידיאליות לגוף להתאים כמו גם לרפא באופן מתאים. המחקר החדש שנערך ב- Neuroendoimmunology בוחן בזהירות את הקשר האינטימי הזה בין מערכות גוף.

תפקוד לקוי עצבי בגלל תת -זרימת עמוד השדרה מלחיצים לגוף כמו גם גורמים לשינויים לא תקינים הגורמים לתגובה חיסונית מתואמת בצורה לא טובה. הוכח כי התאמות כירופרקטיות מורידות את תת -המידה וכן מגדילות את התגובות המתואמות של מערכות העצב, האנדוקריניות, כמו גם חיסון.

הלקוח אובחן כחולה בניתוחי עמוד השדרה באזור צוואר הרחם העליון. היא החלה בטיפול בכירופרקטיקה כמו גם נראתה בסך הכל 24 ג’רזי טוטנהאם הוטספר פעמים במשך תקופה של חודשיים. במהלך תקופה זו של חודשיים, היא חוותה ירידה בהמוגלובין A1C מ- 7.2% ל 6.5%. כמו כן היא הפחיתה את כמות האינסולין המשמשת מ -15 יחידות ל -11 יחידות ביום.

תוצאות אלה מדהימות למדי מכיוון שהספרות מציינת כי טיפול רפואי אינטנסיבי בסוכרת מסוג I לעיתים קרובות אינו מצליח להפחית את רמות ה- A1C מתחת ל -7.0%. טיפול כירופרקטי עובד על ידי אופטימיזציה של החיבורים העצביים בכל הגוף. חיבור גוף מוח זה משופר פועל לתאום טוב יותר של חסינות כמו גם לתפקוד הורמונלי בכל הגוף. שיפור זה במתן סוכרת מסוג I הוא ככל הנראה תוצאה של תקשורת סלולרית טובה בהרבה.

על הסופר:
ד”ר דייוויד ג’וקרס מפעיל גם את מרכז הבריאות והבריאות של יציאת מצרים בקנזאו, גאי. הוא רופא חי מקסימאלי. מיומנותו בירידה במשקל, תזונה ופעילות גופנית מותאמת אישית וטיפול כירופרקטי מתקין מבני. לקבלת מידע נוסף עבור אל www.exodushc.com כדי לגלות רופא חי מקסימא