עם מספר חקיקות מפרטות שמוכנות להשפעה בקרוב, גוף השלטון העליון של ה- NCAA חיזק את מחויבותו ביום שלישי למודרניזציה של הנחיות NCAA סביב שם, תמונה, תמונה כמו גם דמיון בקיץ הקרוב.

“ה- NCAA כמו גם חבריה נשארים מוקדשים להציע דרך לספורטאי סטודנטים ליהנות משם, תמונה כמו גם הזדמנויות דמיון”, הצהיר מועצת הנאמנים ב- NCAA בהצהרה העומדת בפגישה הרבעונית שלה. “כפי שציינו בעבר, אנו מכירים בחשיבות של נקיטת פעולה מהירה ומתאימה למודרניזציה של הכללים שלנו. כמו כן עלינו לעבוד יחד עם הקונגרס כדי לייצר מסגרת חוקית כמו גם מחוקקת ברמה ג’רזי נבחרת ערב הסעודית בכדורגל הפדרלית כדי לתמוך בשם, בתמונה כמו גם דמיון במסגרת ההשכלה הגבוהה. עם מספר חקיקות מפרטות את ההשפעה בקיץ הקרוב, נמשיך במאמצים לאמץ שם מורחב, תמונה כמו גם סיכויי דמיון ברגע שמומלץ. ”

בהנהלה, דירקטוריון בינואר, תוך ציטוט של אירועי אכיפה משופטים, פוליטיים כמו גם אכיפה ממשלתית, תמכה בדחיית קולות צפויים על שם, תמונה כמו גם הצעות דמיון בכל שלוש החטיבות, ג’רזי נבחרת קוסטה ריקה בכדורגל תוך ג’רזי באיירן מינכן אישור מחדש של מחויבותה למודרניזציה של ההנחיות בהזדמנות ראשונה בר -קיימא.

שתף זאת:
פייסבוק
טוויטר
אימייל